Partneři

Agentura Cyklistika

Agentura Cyklistika pořádá a organizuje cyklokrosové závody po celé České republice. Dále provozuje stránky českého cyklokrosu a poskytuje informace z dění tohoto sportu doma i ve světě.

Akcičky smích. radost. odpočinek

Akcičky smích. radost. odpočinek je dobrovolným, nepolitickým, zájmovým sdružením občanů provozujících tělovýchovu, sport, společenskou, kulturní, propagační, organizační, osvětovou a hospodářskou činnost.

Ateliér Moravec

Louda Auto také podporuje Ateliér Moravec, jeden z předních českých módních salonů. Manželé Moravcovi založili svou krejčovskou dílnu už v roce 1993 v Teplicích. Tvorba ateliéru je zaměřena především na dámskou a společenskou módu.

Basketball Nymburk

Basketbalový oddíl v Nymburce píše svou historii už od roku 1929. Klub hraje nejvyšší českou basketbalovou soutěž a od sezony 2011/2012 se také účastní dvou zahraničních soutěží: VTB United league a Eurocup. Od sezony 2003/2004 je nepřetržitě Mistrem české ligy. Louda Auto také podporuje ženský basketbalový tým Nymburk, který má za sebou celou řadu úspěchů.

BK Sluneta Ústí

Basketbalový klub Sluneta Ústí nad Labem hraje národní basketbalovou ligu a byl založen už v roce 1946. Nejlepšími sezonami se staly ty v letech 2013/2014 a 2014/2015, kdy se klub umístil shodně na 6. místě.

Esprit Team

Společnost Esprit tým stojí za úspěšnou soutěží Miss Aerobik s mnohaletou tradicí. Miss Aerobic je soutěž, která hledá krásné dívky se sportovním talentem a aktivním životním stylem. Kromě hlavní soutěže pro dívky nad 18 let pořádá Esprit team i soutěže pro děti a mladší dívky. Jedná se o MiniMiss Aerobik, Miss Aerobik Kadet a Junior.

Golf Club Poděbrady

Golfový klub Poděbrady je osmnáctijamkové mistrovské hřiště, které leží uprostřed lesa v blízkosti řeky Labe. Jedná se o typické parkové hřiště, které vzniklo už v roce 1961. Fanoušci golfu se mohou těšit na atraktivní vodní překážky a nádherné vzrostlé stromy blízko nádherného města Poděbrady.

HC Sparta Praha

Mezi nejvýznamnější spolupráce patří partnerství s jedním z nejlepších českých hokejových klubů všech dob. HC Sparta Praha se stala v sezoně 2016/2017 druhým nejlepším týmem Champions Hockey League a po základní části české extraligy třetím nejlepším týmem. Její cesta však skončila už ve čtvrtfinále.

HC Verva Litvínov

Klub byl založen už v roce 1945 a od svého vzniku ještě nikdy z nejvyšší hokejové soutěže nesestoupil. HC Verva Litvínov se stala Mistrem české nejvyšší české soutěže v roce 2015.

Ski Bižu

Společnost Ski Bižu provozuje Skiarénu Jizerky, kam patří skiareály Bedřichov, Severák a Tanvaldský Špičák. V rámci Jizerksých hor je Skiaréna propojená jediným skipasem a skibusy. V rámci těchto hor naleznete celkem 18 km sjezdovek, 21 lyžařských vleků, 1 lanovou dráhu a 3 pohyblivé koberce.

Volejbal Brno

Volejbal Brno se řadí mezi účastníky nejvyšší české volejbalové soutěže. Kromě profesionálního A-týmu provozuje Volejbal Brno i mládežnická družstva všech věkových úrovní. V minulé sezoně (2015/2016) se dospělý A-tým umístil na druhém místě dvanáctičlenné české extraligy.

Východočeské divadlo

Východočeské divadlo v Pardubicích ročně uvede kolem osmi premiér a repertoár divadla se skládá z mnoha různých žánrů – od pohádek, přes muzikály, dramata až po komedie. Divadlo hraje v Městském divadle, na Malé scéně a v letních měsících v amfiteátru na vyhlídce hradu Kunětická hora. Každoročně přivítá přes 100 000 diváků.