Nový hybrid Ford Mondeo kombi na kolínském showroomu!

Ford
Zveřejněno: 10. 06. 2019
Alternativní pohony vozů jsou na vzestupu. Proto Ford přichází s novým hybridním Mondeem ve verzi kombi.

Ford představil nový facelift legendárního Modea.

Součástí této změny je i hybridní verze v karosářském provedení kombi. 

 

Jak vypadá Mondeo po faceliftu?

Na první pohled změny možná nepoznáte. Desing vozu se změnil jen lehce. Objevili se nové barvy a nové materiály v interiéru. Nově je Mondeo poháněno motory EcoBoost o objemu 1.5 a 2.0 EcoBoost (benzinové provedení) a 1.5 a 2.0 EcoBlue (naftová verze). Za zmínku stojí právě ta naftová verze, která je nyní nově (pro verze o výkonu 110 kW a 140 kw) doplněná 8st. automatickou převodovkou. 

 

Dostatek místa a hybridní motor

Hybridní pohon není pro Ford Modeno žádnou novinkou. Už od roku 2015 bylo hybridní Mondeo k dispozici v karosářské verzi sedan. Ale co si budeme povídat, v sedanu je málo místo. Proto nyní Ford nahrazuje sedana za kombi, které nabízí velký zavazadlový prostor a dosatek místa. Pokud nové Mondeo naložíte až po střechu, vejde se vám do něj 633 litrů nákladu. 

Vůz používá 2 zdroje energie - klasický čtyřválcový benzinový motor 2.0 l a elektromotor, který je poháněný akumulátorem. Systém pak automaticky přepíná mezi oběma hnacími jednotkami. Ford Mondeo hybrid může na krátké vzdálenosti využívat tak například pouze elektrický motor a jezdit tak s nulovými emisemi. Udávaná spotřeba paliva hybridního Mondea je 4,4 - 5,0 l/100 km. Z nuly na sto zrychlí za 9,4 sekund. 

 

Hybrid ve 2 výbavách

Nový Ford Mondeo Hybrid si můžete pořídit s benzinovým motorem o výkonu 187 k (138 kW) a automatickou eCVT převodovkou. V nabídce jsou výbavy Titanium a Vignale, díky kterým si můžete užívat pohodlí a radost z jízdy. V výbaně Titanium naleznete například 16" kola z lehkých slitin, 2 palubní počítače, vyhřívaná přední sedadla nebo Asistenty pro jízdu v pruzích a sledování značek. Výbava Vignale pak dále zahrnuje navíc Adaptivní LED světlomety, nebo Aktivního parkovacího asistenta včetně zadní parkovací kamery a předních a zadních parkovacích senzorů. 

Cena nového Modea v hybridní verzi začíná na 946 900 Kč. 

 

 

Pro více informací kontaktujte naše prodejce. 

 

Pobočky

Kolín

Havlíčkova ul. 158

kontakty pobočky

Otevírací doba:

Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 13:00


detail pobočky